Często zastanawiam się, co stało się latem 2009, i co było źródłem inspiracji, która mnie wtedy dosięgła. Tego sierpniowego dnia bardzo szczegółowo i jasno wyobraziłam oraz zwizualizowałam sobie, to czym My Bag’s miało się stać. Miałam 38 lat i nie sądziłam, że owo przebudzenie mojej kreatywności doprowadzi mnie tak daleko.

Przypuszczam, że bardzo mi w tym pomogło bycie matką dwójki wspaniałych dzieci. Kiedy się urodziły szybko zrozumiałam jak trudno jest znaleźć pojemne i łatwe do prania torby wykonane z nowoczesnych i pięknych tkanin. Zdałam też sobie sprawę, jak ważne są produkty, które czynią gorączkowe życie matki nieco łatwiejszym.

Tak zostało wyobrażone oraz stworzone My Bag’s jako marka projektująca torby i akcesoria dla dzieci oraz całych rodzin. Jako marka, która zapewnia  dzieciom i rodzicom produkty, dzięki którym każde ubranko, pieluszka, kocyk, etc. może podróżować we właściwy sposób.

Zaczęliśmy od projektowania kolorowych, radosnych nadruków z odrobiną humoru. Potem pojawiły się delikatne i urokliwe kolekcje, takie jak na przykład My Sweet Dream’s, które miały wyrażać łagodność i niewinność noworodków.

Nasze tkaniny odzwierciedlają naszą filozofię tworzenia rzeczy prostych, funkcjonalnych i użytecznych – łatwo się myją i są wystarczająco mocne, aby stawić czoła szalonemu tempu życia współczesnych rodzin.

W trakcie tej już ponad 10-letniej podróży mieliśmy szczęście spotkać najlepszych z możliwych partnerów i dystrybutorów, którzy z miłością troszczą się o naszą markę na co dzień. Dzięki nim produkty My Bag’s możesz znaleźć w setkach punktów sprzedaży na całym świecie.

Dzięki wspaniałemu zespołowi, który udało mi się zbudować tutaj w Barcelonie, ta przygoda stała się możliwa. Razem nie przestajemy marzyć i nadal tworzyć atrakcyjne i oryginalne produkty, z którymi i Ty możesz doświadczyć  wyjątkowych chwil.

Sylwia – założycielka oraz właścicielka My Bag’s 

Wyłącznym dystrybutorem marki My Bag’s w Polsce
jest firma Stokkids.

Portfolio naszych marek jest starannie skomponowane. Polskim konsumentom oferujemy wyłącznie te produkty, które postrzegamy jako dobrze zaprojektowane, innowacyjne, wartościowe i bezpieczne. Dlatego właśnie budowanie wizerunku, rozpoznawalności oraz sieci sprzedaży naszych marek jest dla nas źródłem satysfakcji i zaangażowania.

Stawiamy na innowacyjne i unikalne produkty o interesującym wzornictwie, certyfikowane, bezpieczne i praktyczne. Każda z marek, które reprezentujemy na terenie Polski oferuje odmienny asortyment – wózki, krzesełka do karmienia, wyposażenie dziecięcych pokoików, a także wyprawkowe gadżety jak kosze mojżesza, bujaki, lampki, hamaki i przytulanki z funkcją usypiania.